جینسینگ, گیاهان دارویی, مقالات تقویت سیستم ایمنی بدن, مقالات درمان مشکلات جنسی, ناباروی

جینسینگ چه خواصی برای مردان دارد؟

جینسینگ برای مردان

جینسینگ، این گیاه معروف در طب سنتی آسیای شرقی، خواص بسیار زیادی برای همگان دارد. اما هدف ما از تولید این مقاله در وب سایت پونیک دارو، بررسی خواص جینسینگ برای مردان است. ما قصد داریم تا در این مقاله، ۶ مورد از برترین خواص گیاه جینسینگ را برای آقایان بررسی کنیم. پس تا انتهای این محتوا با ما همراه باشید.

خرید کپسول جینسینگ پونیک دارو، خرید کپسول جینسنگ

یکی از پر و پا قرص ترین طرفداران کپسول جینسینگ، آقایان هستند. چرا که این محصول، خواص بسیار شگفت انگیزی برای آنان دارد. از تاثیر روی تقویت سیستم ایمنی و عمومی بدن گرفته تا رفع مشکلات جنسی و تقویت اسپرم. اگر شما هم به مطالعه در خصوص این خواص نیاز دارید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

خواص جینسینگ برای مردان

اصلی‌ترین خواص جینسینگ برای مردان شامل موارد زیر است:

 • افزایش انرژی و استقامت بدن
 • بهبود عملکرد جنسی
 • درمان ناباروری
 • افزایش رضایت جنسی
 • درمان اختلال نعوظ
 • درمان زود انزالی

در ادامه به توضیح تمام این موارد خواهیم پرداخت. اما در صورت نیاز به مطالعه خواص عمومی این گیاه، می‌توانید به مقاله خواص جینسینگ و برای کسب اطلاعات در خصوص عوارض مصرف بیش از حد این گیاه به مقاله عوارض قرص جینسینگ برای آقایان مراجعه نمایید.

خواص جینسینگ برای مردان

افزایش انرژی و استقامت بدن

این گیاه به عنوان یک آداپتوژن شناخته می‌شود. یعنی مواد فعال موجود در آن می‌توانند به بدن کمک کنند تا با تنظیم فعالیت سیستم عصبی و هورمونی، تطبیق بهتری با شرایط استرس‌زا و فیزیکی داشته باشد.

برای مثال، گیاه جینسینگ می‌تواند سیستم انرژی بدن را تنظیم و بهبود عملکرد سیستم میتوکندری (که منبع اصلی انرژی برای سلول‌ها است) را تسهیل کند. این تاثیر بر روی متابولیسم انرژی بدن می‌تواند منجر به افزایش سطح انرژی و استقامت فیزیکی شود. یعنی مصرف جینسینگ در آقایان، منجر به قوی تر شدن آن‌ها خواهد شد.

بهبود عملکرد جنسی

شاید اگر تقویت و بهبود شرایط جنسی مردان را به عنوان شناخته شده ترین خاصیت این کپسول نام ببریم، اغراق نکردیم. شاید به دلیل همین خاصیت تقویت کنندگی عملکرد و ویژگی‌های جنسی است که این گیاه به گیاه عشق هم شهرت دارد!

یکی از این ویژگی‌ها، افزایش سطح تستوسترون در بدن آقایان است. تستوسترون یک هورمون مهم است که نقش بسیار مهمی در عملکرد جنسی دارد. برخی مطالعات نشان می‌دهد که مصرف جینسینگ می‌تواند به افزایش سطح تستوسترون، افزایش دافعه جنسی، افزایش انرژی جنسی و بهبود عملکرد جنسی منجر شود.

از سویی دیگر، جینسینگ می‌تواند به گسترش عروق و افزایش جریان خون به اعضای تناسلی کمک کند. در نتیجه‌ی این اتفاق، قدرت و کیفیت ارگاسم در مردان بهبود عملکرد جنسی مردان به شکل چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد.

در نهایت، آخرین ویژگی و خاصیت جینسینگ برای مردان در بخش بهبود عملکرد جنسی، رفع و درمان ناتوانی جنسی است. جینسینگ می‌تواند به کاهش عوارض ناتوانی جنسی مردان و درمان برخی مشکلات مانند اختلالات نعوض و زودانزالی کمک کند.

مطالعه مقالات “خواص ژل رویال برای مردان” و “تاثیر ژل رویال روی تقویت قوای جنسی” ، اطلاعات بیشتری را در خصوص سایر مواد غذایی طبیعی و مفید برای آقایان به شما ارائه خواهد داد.

بهبود عملکرد جنسی مردان با مصرف جینسینگ

افزایش رضایت جنسی

افزایش رضایت جنسی از جمله خواص قرص جینسینگ برای مردان است که بسیاری از طرفداران طب سنتی به جینسینگ نسبت می‌دهند. اگرچه نحوه عملکرد این گیاه و تاثیر آن روی افزایش رضایت جنسی زیاد مشخص نیست (و دلیل آن کشف نشده)؛ اما نمی‌توانیم منکر تاثیر آن نیز بشویم.

به نظر می‌رسد که این تاثیر، بیشتر به دلیل تاثیر بر سطح هورمون‌های جنسی مردانه، بهبود عملکرد سیستم عصبی و افزایش انرژی و استقامت جسمی صورت می‌گیرد.

درمان اختلال نعوظ

اختلال نعوظ جنسی (یا اختلال دیس‌فانکشن ارکتیل) یک مشکل جنسی مرتبط با ناتوانی یا دشواری در دستیابی و حفظ نعوظ مناسب برای فعالیت جنسی است. این اختلال ممکن است تاثیر قابل توجهی بر رضایت جنسی و روابط جنسی فرد داشته باشد. درمان اختلال نعوظ نیز معمولا به منظور بهبود نعوظ و افزایش عملکرد جنسی انجام می‌شود.

باید توجه داشت که جینسینگ به تنهایی معجزه‌ای برای درمان همه مشکلات نعوظ نیست و بهتر است برای مصرف آن با پزشک خود مشورت کنید. اما در بسیاری از مواقع، پزشکان ممکن است از کپسول یا قرص جینسینگ برای درمان اختلال نعوظ استفاده کنند.

درمان زود انزالی

زود انزالی یکی از اختلالات جنسی مرتبط با عدم کنترل قابل قبول بر روی زمان انزال است. اگر شما به دنبال درمان زود انزالی هستید، می‌توانید به جینسینگ برای درمان زود انزالی خود اعتماد کنید. زیرا قرص جینسینگ برای زود انزالی به عنوان راهکاری برای رفع این مشکل شناخته می‌شود.

این گیاه به عنوان یک آنتی‌اکسیدان و ضد التهاب عمل می‌کند و با تاثیر بر عملکرد سیستم عصبی و عروقی، در کنترل زود انزالی به شما کمک می‌کند.

اگر دوست داشتید، بد نیست تا نگاهی هم به مقاله‌ی خواص جینسینگ برای بدنسازی بی‌اندازید و از اطلاعات مفیدی که در این مقاله قرار گرفته است استفاده کنید.

درمان زود انزالی با جینسینگ

درمان ناباروری، یکی از خواص جینسینگ برای مردان

ناباروری در مردان یک موضوع حساس و پیچیده است که در قرن حاضر به طور فراگیری در حال افزایش است. این مشکل به طور کلی به معنای عدم توانایی زوجین برای بارور شدن و بارداری در طول یک دوره زمانی مشخص است. در صورتی که مشکل ناباروی از سمت و سوی مردان باشد، آن را ناباروری مردان می‌نامند.

عدم توانایی باروری در مردان، به دلایل مختلفی به وجود می‌آید که این مقاله فرصت مناسبی برای پرداختن به آن‌ها نیست. اما به طور کلی، راهکارهایی طبیعی، غیر شیمیایی و غیر خطرناک برای درمان این مشکل وجود دارد.

در تحقیقات متعددی که روی جینسینگ انجام شده است، مشخص شده که این گیاه می‌تواند کیفیت اسپرم را ارتقا دهد و فعالیت سیستم تولید مثل را تقویت کند.

یکی از این تحقیقات در سال ۲۰۱۳ و در مجله “Asian Journal of Andrology” منتشر شد. در این مطالعه، تاثیر عصاره گیاه جینسینگ بر پارامترهای اسپرم در مردان نابارور بررسی شد. نتایج این بررسی، نشان داد که مصرف عصاره به شکل پودر و یا کپسول جینسینگ به مدت ۸ هفته می‌تواند بهبود قابل توجهی در اسپرم ضعیف ایجاد کند.

برای دریافت اطلاعات کامل‌تر در این خصوص، به مقاله خواص جینسینگ برای تقویت اسپرم مراجعه نمایید.

کپسول جینسینگ پونیک دارو برای مردان

شما می‌توانید کپسول جینسینگ پونیک دارو را با هدف رفع مشکلات مردانه و بهره‌مند شدن از خواص این گیاه تهیه نمایید. شرکت پونیک دارو برای تهیه این کپسول از جینسینگ مرغوب کره‌ای استفاده می‌کند. چرا که سلامتی و بهبود مشکلات شما، بالاترین اولویت را برای ما دارد.

شما می‌توانید از باکس زیر برای تهیه این محصول استفاده نمایید و یا برای دریافت مشاوره خرید با شماره تلفن ۰۹۱۳۱۴۷۷۵۳۲ تماس حاصل نمایید.

خرید کپسول جینسینگ پونیک

۳,۱۰۰,۰۰۰ ریال
 • کپسول جینسینگ پونیک دارو
 • درمان مشکلات جنسی
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • مناسب برای مصرف ۳۰ روز
 • برای خرید عمده تماس بگیرید: ۰۹۱۳۱۴۷۷۵۳۲

جمع بندی نهایی

این روزها طرفداران گیاهان دارویی و پرخاصیت، بر طرفداران داروها و مکمل‌های شیمیایی پیشی گرفتند. چرا که عوارض بیشمار داروهای شیمیایی بر همگان آشنا شده است. کپسول جینسینگ، برای تمام افراد (چه زن و چه مرد) مفید است. این مقاله نیز، فرصت مناسبی برای پرداختن به خواص جینسینگ برای آقایان بود.

سوالات متداول در خصوص خواص جینسینگ برای مردان

آیا جینسینگ به همین اندازه برای زنان هم مفید است؟

√ بله. ما در مقاله‌ای دیگر، به بررسی خواص جینسینگ برای زنان پرداختیم. شما می‌توانید با مطالعه این مقاله، اطلاعات بیشتری را در خصوص این گیاه به دست بیاورید.

سایر خواص جینسینگ برای مردان چیست؟

√ جینسینگ برای تقویت حافظه، کاهش استرس، افزایش انرژی و کنترل دیابت نیز مفید است. البته جینسینگ برای چاقی هم مفید است که البته خاصیتی جنسیتی و مخصوص مردان به حساب نمی‌آید.

چه خوراکی‌های طبیعی دیگری برای مردان مفید است؟

تعدادی از پرمصرف‌ترین، پرطرفدارترین و معروف‌ترین مواد غذایی طبیعی دنیا که برای مردان مفید هستند، ژل رویال و کپسول بره موم هستند.

بهترین قرص جینسینگ برای آقایان کدام است؟

قرص جینسینگ پونیک دارو یکی از بهترین مکمل‌های طبیعی برای آقایان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *