درباره پونیک دارو

در ساختن آینده و نسلی سالم همراه ما باشید

درباره پونیک

داستان پونیک دارو از کجا شروع شد؟

پونیک دارو اولین و تنها دارنده مجوز عرضه ژل رویال در ایران است. این شرکت در راستای بهره مندی عموم از خواص ژل رویال با سازمان های بهداشتی و درمانی همکاری مستمر دارد و شرایط را برای تحقیق و توسعه در زمینه خواص درمانی ژل رویال فراهم کرده است.

شرکت پونیک دارو بیش از ۲۰ سال سابقۀ فعالیت با هدف تحقیق، توسعه، حمایت از آموزش و همکاری با سازمان های بهداشتی و درمانی دارد. این مجموعه مراحل تهیه و تولید محصولات خود را شفاف سازی می‌کند و شفافیت را سرلوحه امور خود قرار می‌دهد.

ما بر آنیم تا اطلاعاتی دقیق و صحیح را به جوانان ارائه دهیم تا استعدادهای علمی نسل بعد، به درستی رشد پیدا کنند و شرایط مطلوبی برای هم نوعان خود فراهم کنیم. تمرکز پونیک دارو بر توسعه داروها و مکمل های طبیعی بدون هرگونه پایدار کننده مصنوعی و افزودنی است که باعث زندگی سالمتر میشود. 

این مجموعه با بیش از ۲۰ نوع داروی تقویتی، مکمل و پاکسازی کننده سال‌هاست که تا زمان بهبود بیماری در کنار و همراه شما است. از نمونه داروهای تولید این مجموعه میتوان به کپسول کورکومین، بی کمپلیت ، کپسول بره موم و ژل رویال اشاره کرد.

واحد مشاورۀ پونیک همه روزه در ساعات اداری آماده‌ی راهنمایی و مشاوره به شما عزیزان میباشد. استفاده از قسمت مشاوره آنلاین سایت نیز در تمامی ساعات شبانه روز برای شما مقدور خواهد بود. همچنین، ما آمادۀ شنیدن صدای گرم شما هستیم. خواهشمندیم انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق راه‌های ارتباطی موجود در صفحۀ تماس با پونیک به گوش ما برسانید.

در صورتی که برای خرید محصولات مشکل مالی داشتید، این موضوع را با ما در میان بگذارید. سلامتی حق همه‌ی افراد است. در ساختن آینده و نسلی سالم همراه ما باشید.