جینسینگ

آیا جینسینگ روی تقویت حافظه موثر است؟

جینسینگ برای تقویت حافظه و افزایش تمرکز

حافظه، یکی از مهمترین قابلیت‌های شناختی بدن انسان است که برای انجام بسیاری از فعالیت‌های روزمره از آن استفاده می‌شود. با گذشت زمان و افزایش سن، کارایی حافظه کاهش می‌یابد. این موضوع ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در زندگی روزمره افراد شود. تحقیقات انجام شده نشان داده‌اند که جینسینگ می‌تواند به تقویت حافظه و افزایش سطح تمرکز کمک کند. ما در این مقاله، به بررسی تحقیقات علمی در مورد تاثیر جینسینگ بر روی تقویت حافظه می‌پردازیم. پس تا انتهای این مقاله با پونیک دارو همراه باشید.

بررسی تاثیر جینسینگ بر روی تقویت حافظه

تحقیقات نشان می‌دهد که جینسینگ، قدرت فراوانی روی بهبود حافظه و تمرکز دارد. بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد که مصرف جینسینگ، می‌تواند به تقویت حافظه افراد مسن کمک کند. با توجه به این مطالب، مصرف جینسینگ می‌تواند به عنوان یک راه حل طبیعی برای تقویت حافظه و تمرکز در نظر گرفته شود.

ریشه گیاه جینسینگ

یکی از مطالعاتی که در سال ۲۰۱۰ در مجله “چینی برای پزشکی مدرن” منتشر شد، نشان داد که مصرف عصاره جینسینگ برای ۴ هفته می‌تواند بهبود‌های معناداری در حافظه، تمرکز و سرعت پردازش اطلاعات مغز افراد داشته باشد. همچنین، یک مطالعه دیگر نیز که در سال ۲۰۱۸ در مجله “فارماکولوژی چین” منتشر شد، نشان داد که مصرف جینسینگ می‌تواند روی افزایش تمرکز در افراد مسن نقش داشته باشد.

جینسینگ یک گیاه طبیعی است

جینسینگ یک گیاه طبیعی است که در بسیاری از مناطق جهان، به خصوص در آسیا، رشد می‌کند. ریشه جینسینگ به عنوان یک داروی گیاهی در طب سنتی شرقی به خاطر خواص آن برای افزایش انرژی، تقویت حافظه و تمرکز، افزایش مقاومت در برابر بیماری‌ها و بهبود کارایی جنسی استفاده می‌شود. در حال حاضر، محصولات مختلفی از جینسینگ در قالب قرص، کپسول، چای و عصاره، در بازار دارویی و مکمل‌های غذایی به فروش می‌رسند.

این گیاه و مکمل‌های آن طبیعی است و خیال شما را از بابت سلامت این محصولات راحت می‌کند.

نتایج مطالعه تاثیرات جینسینگ بر روی افزایش سطح تمرکز

یک مطالعه که در سال ۲۰۱۴ در مجله “مغز و رفتار” منتشر شد، نشان داد که مصرف یک دوز کم جینسینگ (۲۰۰ میلی گرم) به مدت یک هفته، می‌تواند بهبود معناداری در سطح تمرکز و توجه در زنان جوان داشته باشد.

در مطالعات دیگری که در سال ۲۰۱۸ در مجله “فارماکولوژی چین” منتشر شد، نشان داد که مصرف یک دوز کم جینسینگ (۱۰۰ میلی گرم) به مدت ۴ هفته، می‌تواند بهبود زیادی در تمرکز و توجه در افراد مسن داشته باشد.

کپیول جینسینگ

کپسول جینسینگ، کپسول جینسنگ، کپسول جینسینگ پونیک دارو، خرید کپسول جینسینگخرید کپسول جینسینگ پونیک دارو

یکی از مکمل‌های دارویی و غیر شیمیایی تهیه شده توسط شرکت پونیک دارو، کپسول جینسینگ است. پونیک دارو از مرغوب‌ترین جینسینگ سفید کره‌ای برای تولید کپسول‌های خود استفاده می‌کند. این جینسینگ پس از آزمایش اصالت و کیفیت وارد فرایند فرمولاسیون و فاز بسته بندی خواهد شد. هدف از تولید کپسول جینسینگ، تسهیل مصرف ریشه جنسینگ‌، تهیه و نگهداری راحت‌تر است. همچنین، این روش مصرف راحت‌تری را برای افرادی که نمی‌پسندند طعم و بوی ریشه جنسینگ را در غذاهای خود حس کنند، فراهم می‌کند. پونیک دارو این محصول را در بسته‌بندی ۳۰ و ۶۰ عددی (کپسول ۵۰۰ میلی گرم) عرضه می‌کند. شما می‌توانید کپسول جینسینگ پونیک دارو را از طریق لینک زیر تهیه کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *