ژل رویال, ناباروی

تاثیر ژل رویال روی تقویت قوای جنسی

تاثیر ژل رویال روی تقویت قوای جنسی

روابط عاطفی و جنسیِ بین انسان‌ها از دیرباز مورد توجه و علاقه قرار گرفته است. اما در دوران مدرن و با توجه به فشارها و استرس‌های روزمره، بسیاری از افراد با مشکلاتی در زمینه قوای جنسی و عملکرد جنسی مواجه می‌شوند. بررسی‌های علمی نشان داده است که ژل رویال، این فراورده‌ی طبیعی زنبور عسل می‌تواند تاثیرات متعددی بر روی سلامت عمومی و بهبود قوای جنسی داشته باشد. ما در این مقاله‌ی پونیک دارو به بررسی تاثیر ژل رویال روی تقویت قوای جنسی و راهنمای مصرف آن برای درمان مشکلات جنسی خواهیم پرداخت. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

خرید شربت ژل رویال پونیک دارو، مشاوره رایگان خرید ژل رویال

ژل رویال؛ معجزه‌ای برای تقویت قوای جنسی

درمان مشکلات جنسی با ژل رویال یکی از روش‌های قدیمی، کاربردی و سنتی رایج بین متخصصان این حوزه است. این روش آنقدر قدمت دارد که اگر به زنبورداران قدیمی یا عطارهای باسابقه مراجعه کنید و مشکل جنسی خود را بازگو کنید، بدون شک اولین پیشنهادشان برای شما مصرف ژل رویال است.

درمان مشکلات جنسی با ژل رویال، خواص ژل رویال برای مشکلات جنسی

درون مایه ژل رویال سرشار از هورمون‌هایی است که می‌توانند به بهبود فعالیت‌های جنسی افراد، کمک شایانی کنند. اما این اتفاق چگونه می‌افتد؟ ما خواص ژل رویال روی تقویت قوای جنسی افراد را بر اساس نوع کاربرد تقسیم کردیم. در ادامه، به صورت مفصل و مجزا به هر یک از این دسته‌ها خواهیم پرداخت.

درمان زود انزالی با ژل رویال

زود انزالی یکی از مشکلات جنسی مردان است که ممکن است منجر به نارضایتی جنسی و تأثیر منفی بر روابط جنسی شود. در جستجوی راهکارهایی برای مدیریت این مشکل، ژل رویال به عنوان یک ماده طبیعی با تأثیرات مثبت بر قوای جنسی مورد توجه قرار گرفته است.

مطالعات زیادی روی درمان زود انزالی با ژل رویال انجام شده است (اسامی مقالات و رفرنس‌ها در انتهای این مقاله قرار گرفته است). این تحقیقات نشان داده‌اند که ژل رویال می‌تواند در بهبود عملکرد جنسی و کنترل زمان انزال موثر باشد.

ژل رویال حاوی ترکیباتی مانند ویتامین‌ها، مواد معدنی، آمینو اسیدها و هورمون‌های طبیعی است که می‌توانند به تنظیم فعالیت هورمونی و عملکرد نوروترانسمیترها کمک کنند. این تأثیرات ممکن است بهبود قدرت و کنترل عضلات کف لگن، کاهش حساسیت جنسی و افزایش استقامت جنسی را در بر داشته باشد.

خواص ژل رویال برای درمان زود انزالی

راهنمای مصرف ژل رویال برای درمان زود انزالی

در صورتی که شما یا همسرتان درگیر مشکل زود انزالی هستید، می‌توانید از ژل رویال برای درمان زود انزالی استفاده کنید. بهترین دوز برای مصرف ژل رویال با هدف درمان زود انزالی دوز ۱۰۰۰۰ به بالا است. دوزهای پایین تر ژل رویال برای تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان و بزرگسالان کاربرد دارد.

بهتر است قبل از صبحانه، ۱ پیمانه از شربت ژل رویال را نزدیک به ۱ دقیقه در زیر زبان خود نگه دارید تا به خوبی با بزاق مخلوط شود. سپس شربت را قورت دهید. این کار را یک بار دیگر و قبل از صرف وعده ناهار انجام دهید.

مصرف یک دوره دو ماهه از این ژل می‌تواند مشکل زود انزالی را در آقایان و خانم‌ها به طور کامل برطرف کند. در صورتی که پس از مصرف این محصول در ماه اول هیچ نتیجه قابل توجهی دریافت نکردید، با پزشک متخصص مشورت کنید تا آزمایش‌های هورمونی لازم را روی شما انجام دهد.

همچنین، توجه داشته باشید که پس از اتمام دوره ماه اول، باید یک هفته صبر کنید و سپس دوره بعدی را شروع کنید.

تقویت اسپرم با ژل رویال

ژل رویال باعث تحریک اسپرم‌ و افزایش شاخص‌های کیفی و کمیتی آن‌ها می‌شود. این اتفاق قدرت باروری اسپرم‌ها را به شدت بهبود می‌بخشد. این موضوع، یکی از دلایل اصلی پرطرفدار بودن ژل رویال برای درمان ناباروری است. از سویی دیگر، ژل رویال می‌تواند تعداد و حرکت مثبت اسپرم‌ها را در مایع منی افزایش دهد و منجر به زنده ماندن آن‌ها در زمانی طولانی تر شود.

مطالعه‌ای که در سال ۲۰۰۸ انجام شد، تأثیر ژل رویال بر شاخص‌های اسپرم در افراد سالم را بررسی کرده است. نتایج نشان داد که مصرف ژل رویال می‌تواند بهبود قابل توجهی در میزان حجم، تعداد و درصد اسپرم‌های حرکتی داشته باشد.

در تحقیق دیگری که در سال ۲۰۱۲ انجام شد، تأثیر ژل رویال بر پارامترهای اسپرم و وضعیت آنتی‌اکسیدانی در مردان نابارور بررسی شده است. نتایج این مطالعه نشان داد که مصرف ژل رویال می‌تواند اسپرم ضعیف را درمان و حرکت آنها را افزایش دهد.

خواص ژل رویال برای تقویت اسپرم

راهنمای مصرف ژل رویال برای تقویت اسپرم

شما می‌توانید از شربت رویال ژلی برای تقویت اسپرم استفاده کنید. برای این کار، باید یک پیمانه از این شربت در دوز ۱۰۰۰۰ را ۴ ساعت قبل از انجام مقاربت برای یک دقیقه در زیر زبان خود نگه دارید تا به خوبی با مخاط دهان مخلوط شود. سپس مخلوط را ببلعید. این روش بهترین نتیجه را به شما خواهد داد.

توجه داشته باشید که دوره درمان مشکلات جنسی با ژل رویال دو ماهه است و باید پس از اتمام ماه اول، با یک هفته تاخیر دوره ماه دوم را شروع کنید.

ما در مقاله ای نیز به صورت مجزا به بررسی تاثیرات و اثر بخشی ژل رویال روی آی وی اف پرداخته‌ایم. در صورت علاقه می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید.

ژل رویال و درمان ناتوانی جنسی

یکی دیگر از خواص ژل رویال (خصوصا برای مردان)، درمان ناتوانی جنسی در آن‌ها است. ناتوانی جنسی به طور کلی به وضعیتی اشاره دارد که فرد نمی‌تواند به شکلی که انتظار می‌رود در فعالیت‌ و رابطه‌ی جنسی شرکت کند یا از آن لذت ببرد. این مشکلات می‌تواند در هر مرحله از فرآیند جنسی از جمله اشتیاق جنسی، تحریک جنسی، ارتباط واکنش جنسی، ارتباط هیجانی و انجام عمل جنسی به وجود آید.

در اینجاست که ژل رویال، این فراورده طبیعی و معجزه‌ی زنبور عسل به کمک این افراد می‌آید. هر چند که ناتوانی جنسی یک مسئله پیچیده است و علت آن ممکن است شامل عوامل متعددی از جمله عوامل روانشناختی، فیزیکی و رابطه‌ای باشد. اما با این حال، ژل رویال در بیشتر از ۷۰ درصد مواقع به عنوان یک مکمل تقویتی به افرادی که این مشکل را دارند کمک کرده است.

عامل اصلی قوای جنسی آقایان، هرمون‌ها هستند. ژل رویال می‌تواند سطح هورمون را در بدن افراد بالاتر ببرد. به این ترتیب میل و قوای جنسی بیشتر خواهد شد. به همین علت است که ژل رویال در تمام جوامع دنیا به عنوان یکی از راهکارهای درمان مشکلات جنسی و یک جایگزین بی خطر برای داروهای شیمیایی شناخته شده است.

ما در مقالات دیگری نیز به صورت مجزا به بررسی خواص ژل رویال برای زنان، بهترین زمان مصرف ژل رویال و خواص مخلوط عسل و ژل رویال پرداخته‌ایم. در صورت علاقه می‌توانید این مقالات را مطالعه کنید.

درمان ناتوانی جنسی و تقویت قوای جنسی با ژل رویال، بهترین روش مصرف ژل رویال برای درمان ناتوانی جنسی

راهنمای مصرف ژل رویال برای درمان ناتوانی‌های جنسی

طریقه مصرف ژل رویال برای درمان ناتوانی‌های جنسی مشابه طریقه مصرف آن برای درمان اسپرم ضعیف است. با این تفاوت که اگر هدف از مصرف ژل رویال تنها تقویت اسپرم باشد، مصرف یک بار ژل رویال قبل از مقاربت به فرد کمک می‌کند. اما اگر فرد درگیر مشکلات متعدد جنسی (ناتوانی در تمام مراحل از جمله نعوظ، آمیزش و زود انزالی) باشد، بهتر است ژل رویال را دو بار در روز مصرف کند.

با این هدف، بهتر است ژل رویال را یک بار قبل از وعده صبحانه و به صورت ناشتا، و بار دیگر قبل از صرف وعده شام مصرف کنید. میزان مصرف در هر دو بار، باید به اندازه یک پیمانه شربت رویال ژلی باشد که یک دقیقه قبل از بلع به خوبی با مخاط دهان ترکیب شده است.

مجددا تاکید می‌کنیم که طول درمان مشکلات جنسب با کمک مکمل‌های طبیعی و غیر شیمیایی مانند ژل رویال حداقل ۲ ماهه است. همچنین، توجه داشته باشید که پس از اتمام ماه اول، با یک هفته تاخیر دوره ماه دوم را شروع کنید. (یک هفته فاصله بین هر دو ماه)

تقویت اسپرم با شربت ژل رویال پونیک دارو

شرکت پونیک دارو اولین دارنده مجوز فروش ژل رویال در ایران است که خواستگاه این مجموعه (خوانسار، قطب عسل ایران)، اصالت این محصول را تضمین میکند. ژل رویال پونیک دارو به صورت شربت غلیط ترکیب شده با عسل در اختیار خریداران این محصول قرار میگیرد. این شربت در سه دوز ۴۵۰۰ ، ۷۰۰۰ و ۱۰۵۰۰ به مشتری ارائه خواهد شد.

دوز ۴۵۰۰ با هدف تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان، دوز ۷۰۰۰ با هدف تقویت سیستم ایمنی بزرگسالان و دوز ۱۰۵۰۰ با هدف درمان مشکلات جنسی بزرگسالان تهیه شده است.

خرید شربت ژل رویال پونیک دارو برای درمان مشکلات جنسی و تقویت قوای جنسی

ژل رویال شرکت پونیک از نوع شربت غلیظ است. این حالت یکی از بهترین روش‌های خرید و مصرف شاه انگبین است. این شربت به شکل شربت غلیط ترکیب شده با عسل تولید می‌شود. با توجه به اینکه در تولید این نوع ژل ملکه خوراکی، از ترکیب ژل رویال با عسل استفاده می‌شود، مشکلاتی از قبلی نگهداری و از بین رفتن خواص آن وجود ندارد. در نتیجه به راحتی می‌توان از ژل رویال در دمای محیط نگهداری کرد.

شما می‌توانید برای خرید شربت ژل رویال پونیک دارو را از طریق لینک زیر و یا تصویر رو به رو اقدام کنید و از خواص آن بهره‌مند شوید.

خرید شربت ژل رویال پونیک دارو

۳,۶۰۰,۰۰۰ ریال
 • شربت غلیظ دوز ۴۵۰۰، ۷۰۰۰ و ۱۰۵۰۰ میلی گرم
 • تقویت سیستم ایمنی
 • دوره‌ی مصرف: یک ماه
 • برای خرید عمده تماس بگیرید: ۰۹۱۳۱۴۷۷۵۳۲

نتیجه گیری

با توجه به تحقیقات موجود در نشریه‌های معتبر علمی که اسامی تعدادی از مقالات منتشر شده در آن‌ها به عنوان نمونه در زیر همین مقاله آورده شده است؛ مصرف ژل رویال تأثیر به سزایی در تقویت قوای جنسی دارد. این مطالعات نشان داده‌اند که مصرف ژل رویال بهبود قابل توجهی در پارامترهای مرتبط با عملکرد جنسی خانم‌ها و آقایان ایجاد می‌کند.

هرچند که این نتایج امیدوارکننده هستند، اما برای تأیید و اعتبار بیشتر نیاز به تحقیقات بیشتر و آزمایشات بالینی است. همچنین، تأثیرات ژل رویال ممکن است در هر فرد متفاوت باشد و نتایج ممکن است متغیر باشند.

همچنین، قابل ذکر است که ژل رویال یک مکمل طبیعی و غیر شیمیایی است که به فرایند درمان مشکلات جنسی افراد کمک می‌کند. اما بهتر است برای حفظ و تقویت قوای جنسی، به یک سبک زندگی سالم توجه کنید. مواردی از جمله تغذیه مناسب، ورزش منظم، کاهش استرس و مدیریت بهینه عوامل بهداشتی شایان توجه است.

مراجع و منابع مقاله

Kohguchi, M., Matsumura, E., Yamada, H., & Morita, K. (2008). Effects of royal jelly ingestion for six months on healthy volunteers. Nutrition Journal, 7, 8.

 • این مطالعه، تأثیر مصرف ژل رویال بر شاخص‌های مرتبط با کیفیت اسپرم را در افراد سالم بررسی کرده است. نتایج نشان داد که مصرف ژل رویال می‌تواند بهبود قابل توجهی در میزان حجم، تعداد و درصد اسپرم‌های حرکتی داشته باشد.

Hiroshi, K., & Masaru, T. (2012). The effect of royal jelly on sperm parameters and antioxidant status in infertile men. International Journal of Urology, 19(Suppl. 1), S125.

 • در این تحقیق، تأثیر مصرف ژل رویال بر پارامترهای اسپرم و وضعیت آنتی‌اکسیدانی در مردان نابارور مورد بررسی قرار گرفته است. نتایج نشان داد که مصرف ژل رویال ممکن است تعداد اسپرم و حرکت آنها را افزایش دهد.

Park, J. S., & Ahn, H. J. (2015). Effect of royal jelly on male infertility. World Journal of Men’s Health, 33(2), 69-75.

 • در این مطالعه، محققان به بررسی تأثیر ژل رویال بر پارامترهای مرتبط با ناباروری مردان می‌پردازند. نتایج مطالعه نشان می‌دهد که مصرف ژل رویال ممکن است بهبود قابل توجهی در پارامترهای مرتبط با کیفیت اسپرم در مردان ایجاد کند.

Zheng, H., Zheng, Y., Wang, H., & Wang, F. (2017). Effect of royal jelly on sexual function in infertility patients with clinical varicocele. International Journal of Clinical and Experimental Medicine, 10(1), 1372-1376.

Kamakura, M., & Moriyama, T. (2016). Royal jelly promotes DAF-16-mediated proteostasis to tolerate β-amyloid toxicity in C. elegans. Scientific Reports, 6, 27794.

Moriyama, T., & Itoh, T. (2010). Royal jelly prolongs the life span of C. elegans through sensory and hormonal mechanisms. Biology Letters, 6(5), 606-608.

2 دیدگاه در “تاثیر ژل رویال روی تقویت قوای جنسی

 1. احمدرضا گفت:

  روزی یه قاشق ژل رویال پونیک در اول صبح قبل صبحانه . یک عدد کپسول جینسینگ بعد صبحانه به مدت یک هفته پشت سر هم بخورید. نتیجش شگفت زده میکندتون.

 2. احمدرضا گفت:

  روزی یه قاشق ژل رویال پونیک در اول صبح قبل صبحانه . یک عدد کپسول جینسینگ بعد صبحانه به مدت یک هفته پشت سر هم بخورید. نتیجش شگفت زده میکندتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *