جینسینگ, ژل رویال, ناباروی

۷ بمب تقویت اسپرم برای بارداری را بشناسید!

یکی از اقدامات لازم و ضروری برای افرادی که دوست دارند هر چه زودتر طعم پدر یا مادر شدن را بچشند، تقویت اسپرم برای بارداری است. اسپرم‌های سالم و قوی، نقش اساسی در باروری مردان دارند؛ بنابراین، تقویت و بهبود کیفیت آن‌ها می‌تواند به عنوان یک راهکار مؤثر برای افزایش احتمال باروری در مردان محسوب شود. با ما در مقاله پونیک دارو همراه باشید تا شما را با ۹ بمب تقویت اسپرم آشنا کنیم.

محصولات سلامتی پونیک دارو، خرید مکمل های طبیعی و غیر شیمیایی

ناباروری یکی از مسائل شایع در جوامع امروزی است که تأثیر عمده‌ای بر زندگی زناشویی می‌گذارد. این عارضه می‌تواند به دلیل وجود مشکل در زن یا مرد اتفاق بیوفتد. در ۴۰ درصد مواقع، مشکل در زنان است؛ در ۴۰ درصد دیگر از مواقع، مشکل از آقایان و در ۲۰ درصد موارد هر دو!

در این مقاله، هدف ما آقایانی هستند که مشکل ناباروری دارند و دلیل این مشکل هم کیفیت نامناسب اسپرم‌هایشان است. قصد داریم تا در این محتوا به معرفی ۹ محصول خوراکی طبیعی که به بمب تقویت اسپرم معروف هستند بپردازیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تقویت اسپرم ضعیف

اصطلاح “اسپرم ضعیف” به وضعیتی اطلاق می‌شود که کیفیت و کمیت اسپرم‌ها در مردان به میزانی کاهش یافته باشد که ممکن است تاثیر منفی بر باروری و احتمال بارداری داشته باشد. اسپرم‌های ضعیف ممکن است دارای مشکلاتی مانند تعداد کم، مشکل در ساختار و کاهش حرکت باشند.

برای تشخیص ضعیف بودن اسپرم‌ها، معمولا از آزمایشات سنجش کیفیت اسپرم مانند آزمایش شمارش اسپرم، سنجش حرکت اسپرم و بررسی شکل و ساختار اسپرم استفاده می‌شود. البته، تشخیص نهایی و بررسی دقیقتر مسائل مرتبط با تولید اسپرم به وسیله‌ی پزشکان ناباروری مردان انجام می‌شود.

تقویت اسپرم ضعیف

در صورت تایید هر گونه مشکل در اسپرم، شما می‌توانید علاوه بر داروهای تجویز شده توسط پزشک متخصص خود، از برخی مواد غذایی و خوراکی‌های مفید برای تقویت اسپرم استفاده کنید. در ادامه، شما را با تعدادی از مواد غذایی مناسب برای تقویت اسپرم برای باداری آشنا خواهیم کرد.

تقویت اسپرم صفر با ژل رویال | قویترین داروی گیاهی برای تقویت اسپرم

ژل رویال یکی از مفیدترین محصولات طبیعی موجود در سراسر دنیاست. درون مایه ژل رویال سرشار از هورمون‌هایی است که می‌توانند به بهبود فعالیت‌های جنسی افراد، کمک شایانی کنند. اما این اتفاق چگونه می‌افتد؟

مطالعه‌ای در سال ۲۰۰۸، تأثیر ژل رویال بر شاخص‌های اسپرم در افراد سالم را بررسی کرد. نتایج این تحقیق نشان داد که مصرف ژل رویال می‌تواند بهبود قابل توجهی در میزان حجم اسپرم، تعداد اسپرم و درصد اسپرم‌های حرکتی داشته باشد.

خرید شربت ژل رویال پونیک دارو، مشاوره رایگان خرید ژل رویال

در تحقیق دیگری که در سال ۲۰۱۲ انجام شد، تأثیر ژل رویال بر پارامترهای اسپرم و وضعیت آنتی‌اکسیدانی در مردان نابارور بررسی شده است. نتایج این مطالعه نشان داد که مصرف ژل رویال می‌تواند تعداد اسپرم‌ها و حرکت آنها را افزایش دهد.

ژل رویال باعث تحریک اسپرم‌ و افزایش شاخص‌های کیفی و کمیتی آن‌ها می‌شود. این اتفاق قدرت باروری اسپرم‌ها را به شدت بهبود می‌بخشد. این موضوع، یکی از دلایل اصلی پرطرفدار بودن ژل رویال برای درمان ناباروری است. از سویی دیگر، ژل رویال می‌تواند تعداد و حرکت مثبت اسپرم‌ها را در مایع منی افزایش دهد و منجر به زنده ماندن اسپرم‌ها در زمانی طولانی تر شود.

خواص ژل رویال برای ناباروری تنها به مردان محدود نمیشود. تحقیقات انجام شده توسط تیم تحقیقاتی مرکز ناباروری اصفهان، تاثیر ژل رویال پونیک دارو را بر تعداد زیادی از زنان نابارور سطح استان بررسی کرده است. این بررسی، نشان از تاثیر بالای ژل رویال روی آی وی اف و بارداری طبیعی این گروه از زنان دارد.

شما می‌توانید از طریق لینک زیر نسبت به تهیه شربت ژل رویال پونیک دارو اقدام نمایید و یا در صورت نیاز به دریافت مشاوره بیشتر با شماره تلفن ۰۹۱۳۱۴۷۷۵۳۲ تماس حاصل نمایید. مطالعه مقالات  “تاثیر ژل رویال روی تقویت قوای جنسی” و “تاثیر ژل رویال برای پسرزایی” نیز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به شما کمک می‌کند.

خرید شربت ژل رویال پونیک دارو

۳,۶۰۰,۰۰۰ ریال
 • شربت غلیظ دوز ۴۵۰۰، ۷۰۰۰ و ۱۰۵۰۰ میلی گرم
 • تقویت سیستم ایمنی
 • دوره‌ی مصرف: یک ماه
 • برای خرید عمده تماس بگیرید: ۰۹۱۳۱۴۷۷۵۳۲

تقویت اسپرم در طب سنتی با مصرف سیر

امروزه تحقیقات وسیعی در سطح دنیا در زمینه استفاده از خواص گیاهان دارویی در درمان ناتوانی جنسی انجام گرفته است. سیر (که با پیاز هم خانواده است) یکی از گیاهانی است که دارای تاریخچه استفاده طولانی در علم پزشکی است.

تقویت اسپرم در طب سنتی با مصرف سیر

عصاره سیر آنزیم “گلوتاتیون پراکسیداز” سلولی را در بیضه افزایش می‌دهد. این آنزیم به عنوان یک آنتی اکسیدان در حفاظت از اسپرم‌ها در بافت بیضه و اپیدیدیم نقش ویژه‌ای ایفا می‌کند. کاهش این آنزیم در بدن باعث نازایی در آقایان می‌‌شود.

از نظر مختصصان طب سنتی ناباروری مردان، سیر یکی از قوی‌ترین گیاهان دارویی است که باعث ایجاد و تقویت اسپرم در مردان می‌شود. سیر همچنین حاوی مقادیر زیادی از سلنیم و ویتامین B6 است؛ موادی که برای تولید اسپرم‌های سالم بسیار مفید هستند. این ماده غذایی به افزایش جریان خون در بیضه‌ها نیز کمک می‌کند.

تقویت اسپرم با مواد غذایی: اسفناج

اسفناج سرشار از فولیک‌ اسید است، ماده‌ای که برای تقویت اسپرم‌ها ضرورت دارد. این ماده به رشد طبیعی اسپرم‌ها کمک می‌کند. کاهش سطح فولیک‌ اسید منجر به ایجاد اسپرم‌های غیرعادی در بدن می‌شود.

تقویت اسپرم با مواد غذایی

این رخداد باعث می‌شود اسپرم‌ها به سختی بتوانند خود را به تخمک برسانند و در آن نفوذ کنند. همچنین زمانی که اسپرم‌ها چنین وضعیتی دارند، حتی اگر بتوانند تخمک را بارور کنند، خطر نقایص مادرزادی را به همراه دارند.

تخم مرغ یکی از بهترین تقویت کننده های اسپرم

تخم مرغ یکی از در دسترس ترین و بهترین خوراکی ها برای تقویت اسپرم برای بارداری است. این خوراکی سرشار از ویتامین E و پروتئین، به شکل‌ گیری اسپرم‌های سالم کمک می‌کند و تحرک اسپرم‌ها را نیز افزایش می‌دهد. تخم مرغ از اسپرم‌ها در برابر رادیکال‌های آزاد مراقبت می‌کند.

بهترین تقویت کننده اسپرم

در بسیاری از تحقیقات انجام شده، متخصصان حوزه باروری آقایان، خواص زرده تخمه مرغ خام برای اسپرم را بی نظیر معرفی کردند. گروهی از این محققان در مجله‌ی مردان نابارور نوشتند:

وقتی مواد غذایی پخته می شوند، بخشی از مواد مغذی آنها از بین می رود. بنابراین با خوردن تخم مرغ خام، هم انرژی بیشتری خواهید داشت و هم اسپرم‌هایی بیشتر، فعال‌تر و قوی‌تر خواهید داشت.

بهترین مکمل تقویت اسپرم: جینسینگ

گیاه جینسینگ می‌تواند به بهبود کیفیت اسپرم مردان کمک کند. بر اساس یک مطالعه انجام شده در سال ۲۰۱۱، مصرف جینسینگ به مدت ۱۲ هفته، می‌تواند به شکل قابل توجهی به بهبود پارامترهای مربوط به کیفیت اسپرم مانند حرکت، شکل، و تعداد اسپرم‌ها کمک کند.

علاوه بر این، جینسینگ می‌تواند به افزایش سطح هورمون تستوسترون کمک کند. هورمون تستوسترون نقش مهمی در تولید اسپرم با کیفیت و به تعداد کافی دارد. بنابراین، افزایش سطح هورمون تستوسترون می‌تواند به بهبود عملکرد اسپرم و بهبود کیفیت آنها کمک کند.

خرید کپسول جینسینگ پونیک دارو، خرید کپسول جینسنگ

جینسینگ برای تقویت اسپرم کاربردهای زیادی دارد. اما این تنها خواص جنسینگ نیست. برخی از سایر خواص جینسینگ برای مردان عبارتند از:

 1. افزایش قدرت جنسی: برخی تحقیقات نشان می‌دهد که جنسینگ می‌تواند به افزایش قدرت جنسی و بهبود عملکرد جنسی کمک کند.
 2. کاهش علائم بیماری پروستات: جینسینگ ممکن است به کاهش علائم بیماری پروستات کمک کند.
 3. تقویت سیستم ایمنی: جنسینگ می‌تواند به عنوان یک محرک سیستم ایمنی عمل کند و باعث افزایش سطح آنتی‌بادی در بدن شود.
 4. کاهش خستگی: جنسینگ می‌تواند به کاهش خستگی و افزایش انرژی کمک کند.
 5. تقویت حافظه: جینسینگ برای تقویت حافظه مفید است و قدرت فراوانی روی بهبود حافظه و تمرکز می‌گذارد.

شما می‌توانید از طریق لینک زیر نسبت به تهیه کپسول جینسینگ پونیک دارو اقدام نمایید.

خرید کپسول جینسینگ پونیک

۳,۱۰۰,۰۰۰ ریال
 • کپسول جینسینگ پونیک دارو
 • درمان مشکلات جنسی
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • مناسب برای مصرف ۳۰ روز
 • برای خرید عمده تماس بگیرید: ۰۹۱۳۱۴۷۷۵۳۲

تقویت اسپرم مردان برای بارداری با انار

خواص آب انار برای آقایان شگفت ‌انگیز است. کمتر میوه‌ای را می‌توانید پیدا کنید که تا این اندازه بتواند برای سلامت و قوای بدنی آقایان سودمند باشد. فواید آب انار برای مردان در بحث تقویت قوای جنسی بسیار چشمگیر است.

تقویت اسپرم مردان با انار

آب انار سرشار از آنتی‌ اکسیدان است. وجود این حجم از آنتی ‌اکسیدان مانع از تجمع رادیکال‌های آزاد در بدن می‌شود. دفع رادیکال‌های آزاد به نوعی سم‌زدایی از بدن است. به ‌این ‌ترتیب مصرف آب انار در بهبود قوای ایمنی بدن تأثیرگذار است.

اما یکی دیگر از مزایای دفع رادیکال‌های آزاد، تقویت اسپرم برای بارداری در آقایان است. دفع سموم بدن فضای سلولی بدن را برای فعالیتی بهتر آماده می‌کند. تولید اسپرم بیشتر و قوی‌تر یکی از همین فعالیت‌های مفید است.

تقویت اسپرم با عسل

از نظر طب سنتی، عسل خالص و گرما ندیده یک داروی موثر در درمان ناتوانی جنسی و ناباروری می باشد. زیرا دارای ویتامین E، روی و مواد معدنی دیگر است. ویتامین‌های عسل طبیعی علاوه بر درمان ناتوانی جنسی، به تقویت اسپرم مردان برای بارداری نیز کمک می‌کنند.

اگر به دنبال راه‌هایی برای افزایش قوای جنسی خود یا همسرتان هستید، بهترین راه حل طبیعی استفاده از غذاهای مقوی‌ای مانند موز، عسل طبیعی و خرما می‌باشد. ترکیب خرما و عسل باعث افزایش و تقویت اسپرم می شود.

تقویت اسپرم با عسل

اگر فکر کردن به ترکیب خرما و عسل در کنار هم برایتان دشوار است، یک پیشنهاد برای شما داریم. شما می‌توانید در خانه شیر موز طبیعی درست کنید و به جای شکر، از دو قاشق پر عسل و چند عدد خرما استفاده کنید. این روش، بهترین راه برای رساندن مواد مغذی به بدن است.

تقویت اسپرم نی نی سایت

نی نی سایت یکی از تالارهای گفتمان پر طرفدار بین ایرانیان است که بسیاری از افراد، پرسش‌های خود را در این سایت مطرح می‌کنند. ما برای داشتن یک مقاله‌ی جامع، تعدادی از مواد غذایی معرفی شده توسط افراد غیر متخصص در این حوزه را در لیست زیر جمع آوری کردیم:

 • گردو
 • مارچوبه
 • گوشت گاو
 • جو دو سر
 • بوقلمون
 • ماست
 • آجیل
 • ماهی چرب
 • آووکادو
 • لوبیا

تقویت اسپرم در ده روز

اگر دوست دارید در سریع‌ترین زمان ممکن اسپرم خود را تقویت کنید، می‌توانید از برنامه‌ی غذایی زیر استفاده کنید. این برنامه، بهترین و قوی‌ترین مکمل‌های تقویت اسپرم را در خود جای داده است. اجرای این برنامه در سریع ترین حالت ممکن اسپرم‌های فرد را تقویت می‌کند.

برنامه غذایی تقویت اسپرم در ده روز

روز صبحانه ناهار شام میان وعده
۱ املت اسفناج و با کره بادام زمینی ناهار با مرغ شام دلخواه میان وعده دلخواه + ۲ قاشق ژل رویال
۲ جو دوسر با شیر کم چرب خوراک لوبیا با نان و سالاد شیرازی خوراک مرغ با نان سبوس دار یک عدد تخم مرغ آب پز + یک عدد میوه
۳ نان سبوس دار و عسل ناهار دلخواه با بوقلمون ۲ عدد تخم مرغ آب پز و سالاد کاهو یک مشت بادام + ۲ قاشق ژل رویال
۴ املت با قارچ، پیاز و نان سبوس دار ناهار دلخواه خوراک گوشت گوساله با سیب زمینی پخته ۵ عدد گردو و دمنوش چایی سبز
۵ جو دوسر با شیر کم چرب ناهار با ماهی شام دلخواه با سیر یک عدد تخم مرغ آب پز + ۲ قاشق ژل رویال
۶ ۲ عدد تخم مرغ آب پز سالاد مرغ کبابی با سبزیجات و ماست ماهی کبابی با برنج قهوه ای میان وعده دلخواه + ۲ قاشق ژل رویال
۷ پنیر، گوجه فرنگی، خیار و عسل ناهار دلخواه با بلدرچین املت با سیر یک عدد نان تست و عسل
۸ نان، کره بادام زمینی و موز ناهار دلخواه خوراک لوبیا چیتی با نان سبوس دار یک عدد میوه + یک مشت بادام
۹ ۵ عدد گردو، نان و پنیر و عسل سالاد تن ماهی با سبزیجات شام دلخواه یک عدد تخم مرغ آب پز + یک عدد میوه
۱۰ املت گوجه ناهار دلخواه ۲ عدد تخم مرغ آب پز و نان سبوس دار
جمع بندی نهایی

در این مقاله تهیه شده توسط پونیک دارو به معرفی ۷ خوراکی طبیعی و غیر شیمیایی جهت تقویت اسپرم برای بارداری پرداختیم. آموختیم که مصرف برخی از خوراکی‌ها در کنار رعایت رژیم غذایی، دوری از الکل، سیگار و مواد مخدر و کاهش حجم استرس روزانه می‌تواند کمک قابل توجهی به افزایش تعداد اسپرم‌ها و حجم آن‌ها کند.

در صورت نیاز به دریافت مشاوره خرید مکمل تقویت اسپرم پونیک دارو برای بارداری می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۱۳۱۴۷۷۵۳۲ تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول در خصوص تقویت اسپرم برای بارداری

قویترین دارو برای حرکت اسپرم کدام است؟

قوی‌ترین داروی طبیعی برای افزایش حرکت اسپرم، ژل رویال است.

چه راهکاری برای افزایش سرعت اسپرم در طب سنتی می‌شناسید؟

مصرف تخم مرغ خام، جینسینگ و انار از بهترین راهکارهای افزایش سرعت اسپرم در طب سنتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *